Zobacz Realizacje

Zamów ofertę

 

Mój schowek (0)

Pokaż wszystkie

Start Drewno Aluminium Technologia Produkty Innowacje Poradnik Kontakt Więcej

[1ST] WINDOW PARTNER

Wasz Internorm [1st] window partner gwarantuje więcej! Jesteśmy zadowoleni dopiero wtedy, gdy Ty jesteś zachwycony!

Wyroby internorm można nabyć u ponad 1250 naszych przedstawicieli w Europie. Aby w pełni usatysfakcjonować cię naszymi usługami - począwszy od osobistego kontaktu, kompetentnego doradztwa aż po czysty i precyzyjny montaż oraz szczegółowe spełnienie twoich indywidualnych oczekiwań - stworzyliśmy PROGRAM OBSŁUGI KLIENTA INTERNORM.

Wszyscy dystrybutorzy, którzy spełniają warunki tego programu, stają się naszymi partnerami w budowaniu wiodącej marki okiennej w europie - otrzymują oni miano [1st] window partner. Każdy [1st] window partner musi spełniać 12 standardów obsługi klienta, które są regularnie sprawdzane przez niezależny instytut badania rynku i potwierdzane certyfikatem.

Specjalnie wyszkoleni i wykwalifikowani montażyści. Najlepsze okna i drzwi są tak dobre jak ich montaż!

Tylko połączenie najlepszych okien i drzwi z profesjonalnym montażem oraz serwisem gwarantuje długą żywotność, wysoką odporność na warunki atmosferyczne, niezawodność, komfort oraz długoletnią gwarancję.

Dlatego możecie liczyć na wykwalifikowane zespoły montażowe, które są szkolone przez kompetentnych i certyfikowanych trenerów.

Nasz [1st] window partner zapewnia pomoc nie tylko przy wyborze produktu, ale również w dalszej profesjonalnej obsłudze klienta.

12 standardów obsługi klienta