Zobacz Realizacje

Dom na Wzgórze – Nowoczesny projekt z 2016

Dom na Wzgórze – Nowoczesny projekt z 2016

Zobacz Wszystkie Realizacje

Zamów ofertę

 

Mój schowek (0)

  Pokaż wszystkie

  Start Drewno Aluminium Technologia Produkty Innowacje Poradnik Kontakt Więcej

  Okna drewniane sklep Poznań

  Drewniane okna zawsze świadczyły o wyszukanym guście i solidnym wykonaniu pomieszczenia. Podobne przeświadczenie nie zmieniło się do dziś i nic nie wskazuje na to, aby miała nastąpić w tej kwestii jakakolwiek rewolucja. Drewno cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki swoim właściwościom oraz pięknemu wyglądowi. Stawiając na okna z tego surowca, można oczekiwać doskonałych efektów.

  Wysokogatunkowe drewno

  Jeśli chodzi o okna drewniane Poznań z pewnością nie zawiedzie oczekiwań. Różnorodna oferta zaspokoi wszystkie potrzeby. W firmie Internorm postawiliśmy właśnie na drewno ze względu na jego uniwersalne zastosowania. Sprawdzają się w klasycznych oraz nowoczesnych budowlach, niezależnie od ich przeznaczenia. Można je znaleźć zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych czterech kątach.

  Aby zagwarantować klientom okna naprawdę wysokiego gatunku, zawsze kierujemy się wieloma wytycznymi przy sprowadzaniu odpowiedniego drewna. Jedną z nich jest wykazywanie się przez dostarczyciela certyfikatem PEFC International, przyznawanym przez pozarządową organizację non-profit działającą od niemal dwóch dekad. Dzięki temu mamy pewność, że wspieramy zrównoważoną gospodarkę leśną, co bezpośrednio przekłada się na ekologiczność proponowanych przez nas rozwiązań.

  Dla klientów będzie równie ważne to, że okna drewniane w Poznaniu z certyfikatem są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Drzewa wykorzystywane do produkcji powstają w idealnych warunkach – bez stosowania szkodliwych substancji chemicznych – co czyni je znacznie mocniejszymi.

  Pasywne, stabilne i innowacyjne

  Oferta obejmuje okna drewniane pasywne. Odznaczają się wysoką termoizolacyjnością, która pozwala utrzymać w pomieszczeniach komfortową temperaturę oraz zapobiega niepożądanym ubytkom ciepła. Ma to szczególne znaczenie w polskim klimacie – zawsze należy spodziewać się srogich zim i stosunkowo chłodnych wiosen. Przy okazji jest to oszczędnościowe rozwiązanie, ponieważ pozwala na mniejsze zużycie paliwa wykorzystywanego do ogrzewania. Okna drewniane w Poznaniu udostępniane przez firmę Internorm spełniają w tym zakresie wszystkie standardy. Zwrot z poniesionej inwestycji na pasywne okna to zaledwie kilka lat.

  Oprócz tego opracowaliśmy własną technologię stabilnego rdzenia I-tec Core. Polega ona na produkcji okien, które zapewniają szczególną nośność, maksymalną stabilność, zwiększoną wytrzymałość i odporność na wilgoć, a także lepszą przepuszczalność światła. To świetny wybór dla osób, które poszukują czegoś znacznie przewyższającego konkurencyjne rozwiązania w tym zakresie.

  Oryginalne rozwiązania technologiczne

  I-tec Zacienienie, I-tec Oszklenie, I-tec Smart Window. Pod tymi nazwami kryją się innowacje oferowane wyłącznie przez naszą firmę. Obejmują one zwiększoną funkcjonalność i poszerzone możliwości okien drewnianych w Poznaniu. Należą one do tak zwanych inteligentnych technologii, łączących w sobie wiele nowoczesnych pomysłów na polepszenie komfortu użytkowania budynków.

  Nasz dział projektowy dokłada wszelkich starań, aby oferta jak najbardziej odpowiadała indywidualnym potrzebom kupujących. Z tego względu nasze propozycje zawsze są dostosowywane do uwag pochodzących od klientów. Efektem rozmów oraz wieloletniej działalności są udostępniane przez nas nowoczesne okna drewniane.

  Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą okien drewnianych w Poznaniu, a w przypadku pojawienia się pytań czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji dotyczących naszych produktów. Służymy także profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze.