Zobacz Realizacje

Dom na Wzgórze – Nowoczesny projekt z 2016

Dom na Wzgórze – Nowoczesny projekt z 2016

Zobacz Wszystkie Realizacje

Zamów ofertę

 

Mój schowek (0)

  Pokaż wszystkie

  Start Drewno Aluminium Technologia Produkty Innowacje Poradnik Kontakt Więcej

  Okna drewniane sklep Warszawa

  Drewno nigdy nie wychodzi z mody. Wynika to z uniwersalności jego zastosowań oraz ponadczasowych walorów estetycznych. Okna wykonane z tego surowca prezentują się doskonale w niemal każdym stylu architektonicznym, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami. To świetny wybór dla osób poszukujących trwałych, wygodnych i sprawdzonych rozwiązań.

  Dbałość o każdy szczegół

  Jeśli chodzi o okna drewniane Warszawa jest miejscem, w którym można znaleźć wiele różnych propozycji dotyczących tego produktu. Firma Internorm od wielu lat dostarcza mieszkańcom miasta profesjonalnie wykonane okna, a ponadto zajmuje się także fachowym montażem. Byliśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw na rodzimym rynku, które użyło taśm do montażu warstwowego.

  Korzystając z naszych usług i wybierając nasze produkty, można być pewnym, że zadbamy o każdy szczegół, począwszy od wytworzenia okna drewnianego w Warszawie, przez pomoc w wyborze produktu najlepiej dostosowanego do indywidualnych wymagań, aż po jego umiejętną instalację we wskazanym miejscu. Kompleksowa obsługa jest jednym z naszych priorytetów.

  Ponadto pamiętamy o tym, aby wspierać zrównoważoną gospodarkę leśną. Kierując się tą ideą, drewno do produkcji nabywamy wyłącznie od partnerów o podobnych przekonaniach. Dzięki temu zdobyliśmy certyfikat od PEFC International, który potwierdza nasze zaangażowanie w ekologiczne rozwiązania.

  Dąb, jesion, modrzew

  Te trzy gatunki drzew stanowią standard w ofercie firmy Internorm. Są wystarczająco twarde, aby spełniać swoją funkcję przez długie lata, a także odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie mniej ważna jest ich prezencja – wygląd drewna ma tak samo duże znaczenie, co jego wytrzymałość. Solidne okna drewniane Warszawa oferuje w wielu sklepach, jednak w naszym salonie można znaleźć produkty spełniające najwyższe standardy także pod kątem estetyki.

  Dąb to klasyczne rozwiązanie, które podkreśla charakter domu. Jesion często jest wybierany do bardziej współczesnego stylu, co jest spowodowane wyraźniejszym niż w innych przypadkach przebiegiem kolorów. Z kolei modrzew przykuwa uwagę swoją żywą strukturą. Wybór surowca do okien zależy od osobistych preferencji, ale nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością doradzi także w tej kwestii.

  Technologia stabilnego rdzenia

  Dział projektowy firmy Internorm stworzył innowacyjną technologię I-tec, którą wykorzystujemy do tworzenia stabilnych, wytrzymałych oraz odpornych na wilgoć okien. Parametry sprzedawanych w Warszawie okien drewnianych znacznie przekraczają powszechnie przyjęte normy. Stabilny rdzeń to szereg zalet nieosiągalnych dla konkurencji. Należą do nich:

  – wąska rama, która przepuszcza więcej światła,

  – sklejone warstwy, które pozwalają na konstrukcję o większych wymiarach,

  – stabilność,

  – elastyczność,

  – odporność na wilgoć,

  – rozbudowana paleta barw.

  Wszystko to dostępne jest przy zachowaniu solidności oraz szczególnej nośności okien. Prócz tego proponujemy pozostałe innowacje, takie jak I-tec Zacienienie, I-tec Oszklenie oraz I-tec Smart Window, które zwiększają możliwości udostępnianych przez nas okien.

  Zainteresowanych oknami drewnianymi w Warszawie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy wszystkich szczegółów dotyczących produktu i pomożemy w wyborze najlepiej odpowiadającego potrzebom okna. Zachęcamy również do odwiedzin naszego biura w Warszawie na ulicy Wołoskiej 9A. Jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 16:00.